Uzreiz pieejamās preces

 1. Lai nopirktu  kādu no uzreis pieejamā, Sadaļā "Veikals" izvēlies apakšsadaļu "Visi produkti" un izvēlies sev vēlamo  un pēc tam uz pogu "Ielikt Grozā"
 2. Ekrāna labajā pusē "Pirkuma Grozs" parādījās Jūsu izvēlētais Vainags, tālāk jāspiež poga "Pasūtīt"
 3. Atveras logs "Pirkuma Grozs". Tālāk "Pasūtījuma noformēšana" jaaizpilda visi lauli (ar * atzīmēti lauki ir obligāti aizpildāmi) 
 4. Jaizvēlās apmaksas veids: pārskaitījums ar rēķinu vai skaidrā naudā pie saņemšanas un jānospies poga "Tālāk"
 5. Atveras logs "Pasūtījuma apstiprināšana". Jāparbauda vai visa informācija ir pareiza. Ja visa informācija ir pareiza spiest pogu "Pasūtīt"
 6. Ja iepriekš bija izvēlēts apmaksas veids "pārskaitījums ar rēķinu" tad uz Jūsu norādīto e-pastu automātiski tika nosūtīts rēķins. Izvēlētā prece būs nosūtīta 1-2 darba dienu laikā kopš būs saņemta samaksa.
 7. Ja iepriekš bija izvēlēts apmaksas veids "skaidrā naudā pie saņemšanas" tad 1 darba dienas laikā sazināšos ar Jums un vienosimies par tikšanās laiku.
 8. Lai pārietu uz pieejamiem produktiem:   Spied šeit

 

Tautastērpa vainags pēc pasūtījuma

 1. Lai pasūtītu kādu Vainagu Sadaļā "Veikals" izvēlies apakšsadaļu "Vainagi uz pasūtījumu"
 2. Pēc lapas attēlotās kartes vai saraksta (lapas apakšējā daļā) noskati sev vēlamo apdzīvotās vietas Vainagu (ja zini kādu Vainagu vajag) un aizpildi Pasūtījuma Formu - jāspiež poga "Spied Šeit".
 3. Atveras logs "Pasūtījuma Forma".  pasūtījuma forma Jaaizpilda visi lauki (ar * atzīmēti lauki ir obligāti aizpildāmi). un jānospiež poga "Nosūtīt"
 4. Pēc Pasūtījuma Formas saņemšanas 1 darba dienas laikā sazināšos ar Jums  un notiks precizēšana par Pasūtījumu.
 5. Lai pārietu uz Pasūtījuma formu:    Spied šeit